FORMULARZ ZAMÓWIENIA PRENUMERATY DWUMIESIĘCZNIKA


Dostępne wersje prenumeraty

Zamawiam pojedynczy egzemplarz czasopisma „Production Manager”


Po dokonaniu zakupu wersji mobilnej należy pobrać aplikację „Production Manager” ze sklepu Google Play lub App Store. Aby uzyskać dostęp do wszystkich zamówionych numerów, należy wpisać kod otrzymany po uiszczeniu opłaty za prenumeratę i przesłaniu potwierdzenia dokonania płatności na adres:
prenumerata@production-manager.pl

Faktura przesyłana jest mailowo po złożeniu zamówienia lub z pierwszym zamówionym numerem. Warunkiem otrzymywania kolejnych egzemplarzy jest dokonanie opłaty i wysłanie jej potwierdzenia na adres:
prenumerata@production-manager.pl

Dodatkowe informacje:

Natalia Stryjak,
+48 881 26 44 64, natalia.stryjak@production-manager.pl


Zamawiam prenumeratę począwszy od numeru:

Przedział zatrudnienia:

DANE DO WYSYŁKI

DANE DO FAKTURY (jeżeli są inne niż dane do wysyłki)

   Administratorem danych osobowych jest Media4Business Sp. z o. o. z siedzibą przy ulicy Pniewskiego 18 w Poznaniu. Jako osoba fizyczna masz prawo do dostępu do swoich danych osobowych, aktualizacji swoich danych, usunięcia danych (prawo do bycia zapomnianym), ograniczenia zakresu przetwarzania danych, poproszenia o przeniesienie tych danych do innego Administratora, zgłoszenia sprzeciwu do przetwarzania swoich danych oraz niegodzenia się na profilowanie Twoich danych. Więcej szczegółów na temat przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności

   Potwierdzam zapoznanie się z Polityką Prywatności.*

   Wyrażam także zgodę na otrzymywanie newslettera Transport Manager

* pola wymagane