FORMULARZ ZAMÓWIENIA PRENUMERATY DWUMIESIĘCZNIKA


Dostępne wersje prenumeraty

Zamawiam pojedynczy egzemplarz czasopisma „Production Manager”


Po dokonaniu zakupu wersji mobilnej należy pobrać aplikację „Production Manager” ze sklepu Google Play lub App Store. Aby uzyskać dostęp do wszystkich zamówionych numerów, należy wpisać kod otrzymany po uiszczeniu opłaty za prenumeratę i przesłaniu potwierdzenia dokonania płatności na adres:
prenumerata@production-manager.pl

Faktura przesyłana jest mailowo po złożeniu zamówienia lub z pierwszym zamówionym numerem. Warunkiem otrzymywania kolejnych egzemplarzy jest dokonanie opłaty i wysłanie jej potwierdzenia na adres:
prenumerata@production-manager.pl

Dodatkowe informacje:

Natalia Stryjak,
+48 881 26 44 64, natalia.stryjak@production-manager.pl


Zamawiam prenumeratę począwszy od numeru:

Przedział zatrudnienia:

DANE DO WYSYŁKI

DANE DO FAKTURY (jeżeli są inne niż dane do wysyłki)

   Wyrażam zgodę na umieszczanie moich danych osobowych w bazie danych firmy Media4Business Sp. z o.o. oraz ich przetwarzanie dla potrzeb wydawniczych i marketingowych (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych Dz. U. Nr 133, poz. 883) z możliwością wglądu do swoich danych oraz prawem do ich aktualizowania.

   Wyrażam zgodę na otrzymywanie od firmy Media4Business Sp. z o.o. informacji handlowych w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204)

   Wyrażam także zgodę na otrzymywanie newslettera Production Manager

* pola wymagane